Doğal Kehribar nerede kullanılır.

Doğal Kehribar nerede kullanılır | Doğal kehribardan neler yapılabilir. | Doğal kehribar 

Kehribardan sigara ağızlığı daha iyi yapıyoruz , filtre gibi kehribarla sigara içiyorlar. Nargile marpucu ağızlık yapılır ama onlar sıkıntını çünkü tak çıkar kırılma ihtimali çok yüksek oluyor, genelde bakalitten yapıyoruz daha dayanıklı olduğu için.

 Ama sigara ağızlığı çok yaptık saf kehribardan. Değerli bir hediyelik eşya olduğunu düşünüyorum ağızlığın.

kehribardan yüzük taşları da yapıyoruz yüzük ölçüsüne göre yapıyoruz. Kolye uçları  yapıyoruz onlara tasarımlar ve dizaynlar ekleyebiliyoruz. Hatta muskaların üstüne Kehribar parçaları kaynattığımız biliyorum Kehribar hastası çok, seveni çok gerçekten Kehribar alımlı bir taş, kehribarı parça olarak bereket getirsin de kasalarını koyanlar var.

 Inananlar da var Onun dışında Kehribar isteyebileceğiniz herhangi bir yerde bir parça obje olarak uygulanabiliyor. Aklınıza gelebilecek bir şey düğme yapılabilir kehribardan.

  Kehribar Hatta eskiler kapı süslemeleri yaparken veya sandık süslemeleri yaparken Sedef çok kullanmış ama oralara mesela kehribarda kullanılabileceğini düşünüyorum.Belki Kehribar parçaları koymamalarının sebebi değerinin yüksek tutacak olması olabilir.

Pahalı olduğu için kullanmıyor olabilirler ama çok orijinal olacağını düşünüyorum Hatta imkanım olsa Denemekte isterim onun dışında Kehribar baston sapları yapıyorlar,kehribardan baston sapları Çok önemli çünkü insan sürekli elini değdiriyor.

Arabalarda ki vites kolunun topuzu kehribardan yapılabilir şahsen bir ara yapmak istedim.

 Yapsam Keşke Çünkü sürekli topluyorsunuz elinizin altında hem sağlıklı hem sıhhatli en faydalı sürekli dokunmak da iyi Faydasını görürsünüz onun dışında bu vites topuzunu bir türlü yapamadım Yani hep aklımda yapacağım da özel bakalit sen de yapmak istiyorum bakalit de çok dokunuşu hissiyatı çok güzel olduğu için yeri gelmişken söyleyeyim onun dışında kehribardan kalem yapılabilir bu mürekkepli kalemler sonra kravat iğnesi yapılabilir yine de üstüne Kehribar işleniyor yeri var yapılabilir.

 Ondan sonra Kehribar Başka ne olabilir nerelerde kullanılabilir insanların aklına gelebilecek her şey olabilir yeter ki uygulanabilsin Çünkü Kehribar şöyle bir özelliği var kırılgan bir ürün, dayanıklı bir ürün değil o yüzden kırılgan ve hassas bir ürün Bu yüzden buna göre kullanılabilecek her yerde kullanılır.

Kehribarın meraklısı olduktan sonra insanların Hayatının her yerinde kullanabilirler.

 

Top