Kehribar tesbih faydaları

 

 Kehribar tesbihin özellikle Şifa verdiği söylendiği için buna insanlar daha çok ilgi gösteriyorlar mesela neye Şifa kehribar tesbihler; guatr'a iyi geliyor ağrılara iyi geliyor kan dolaşımını hızlandırdığı için gerçekten dinçlik veriyor, bunu sizlerde hissedersiniz. Doğrudan etkisi var faydası var saf olanların tabii.

 

Doktorlarda tavsiye ediyor, Insanlar gelip alıyor. Hatta kehribarın parçaları şekilsiz parçalarını da gelip alanlar var. işlenmemiş küçük boyları alınıyor. Onlardan çocuk kolyeleri yapıyoruz bileklikler yapıyoruz saf Kaya'nın Safa halinde hiç oynanmamış.

 

Ondan sonra başka şeyler mi çeşitler ne yapabilirim bileklik yapıyoruz kehribardan bileklikler yapıyoruz ondan sonra bir sürü birçok tasarım yapabiliyoruz kehribardan kehribarın bilekliği de çok seviliyor gerçekten tespih Tabii ki bambaşka.

Kehribar yüzük Kehribar yüzükler de çok favori tabii ki yeri var yüzden bence yüzükteki Önemli olan kısmı tene temas etmesi. Tene temas etmeyen kehribarın çok faydası olduğunu düşünmüyorum ama tenle temas ederse altı açık olursa daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Top