Kehribar tesbih fiyatlarımız

Kehribar tesbih fiyatları;

Kehribar tesbihler, tesbih grubu içerisinde en pahalı satılan gruptur. Kehribar tesbih fiyatları çok değişkendir çünkü kehribar tesbih olarak satılan bir sürü tesbih bulunmaktadır.

Kehribar tesbihler içerisinde en pahalı olan tesbihler doğal damla kehribar tesbih'lerdir. Bu tesbihlerin fiyatları kullanılan gram miktarına göre değişmektedir.

Normal doğal kehribar tesbih fiyatları 1000 $ ile 3000 $ arasında değişmektedir.  Bu fiyatların belirlenmesinde kullanılan malzeme miktarı önemlidir.


Kehribar tesbih fiyatları içerisinde diğer grup ise adı kehribar olan fakat kendisi doğal kehribar olmayan ürünlerdir. 

bu tesbihler, Osmanlı Sıkması, Katalin, Bakalit kehribar adı verilen kehribar tesbilerdir. Bu tesbihlerde kaliteli ve içerisinde plastik barındırmayan ürünlerdir.

Bu kehribar tesbihlerin fiyatları ise 250 tl ile 3000 tl arasında değişmektedir. Bu tesbihlerin boyutu ve kullanılan malzeme ye göre fiyat değişmektedir. 

Sıkma kehribar fiyatları ise kehribar tesbih fiyatları arasında en ucuz olan gruptur.


Tesbih fiyatları ürünün malzemesine göre değişmektedir. Kehribar tesbih fiyatları dışında diğer tesbihler yani taş ve ağaç tesbih fiyatları 100 tl ile 1000 tl arasında değişmektedir.

bu tesbih fiyatları arasında Oltu, akik ve kuka tesbihler bulunmaktadır.


Piyasada satılan ve bizde bulunmayan en ucuz tesbih grubu plastik tesbihlerdir. Bu tesbihler ise genelde 99'lu olup ahc ve umre ziyaretçileri için satılmaktadır.

Plastik tesbihlerin bir tık üzeri cam tesbihler vardır ve bunların fiyatlarıda en uygun tesbih fiyatları arasındadır.


Tesbih fiyatları açısından en pahalı tesbihler ise altın tesbihlerdir. Altın tesbihler kullanılan altın gramı ve altın ayarına göre yüksek fiyatlıdır. Altın tesbih fiyatlarının bir altında ise güümüş tesbih fiyatları bulunmaktadır.

Altın tesbihlerde olduğu gibi kullanılan malzeme ve gümüş ayarı fiyatlarda önemlidir.


Yukarıda belirtmiş olduğumuz tesbih fiyatları her kişiye, her bütçeye hitap etmektedir. Özellikle kehribar tesbihlerde yüksek fiyatlar ödeyip yanlış ürün almamak için bir bilene danışmalısınız.

Pala tesbih olarak sizlere en uygun fiyatları ve en kaliteli ürünleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Toplu ürün alımlarındaözel fiyatlar sunmaktayız. Özellikle sizlerde tesbih satmak isterseniz sizlere özel fiyat tekliflerimiz için bizleri arayınız.


Top