Tesbih modelleri

 

Tesbih Modelleri olarak sizlere yüzlerce farklı kesim ürün modeli sunmaktayız. Tesbih modelleri olarak sitemizdeki ürünleri görmeden sipariş vermede, ürün almada aceleci olmayınız. Sitemizdeki tesbih modelleri pala tesbih atölyesinde senelerce bu işi yapmış ustalar tarafından yapılmaktadır. Sizlerin de beğendiği modelleri dilerseniz özel olarak üretebiliriz. Üretimini yaptığımız tesbih modelleri çok farklı malzemelerden imal edilmiştir. Tesbih modelleri hakkında daha detaylı bilgi için bizleri arayınız. 

Oltu taşından üretilen tesbihler çok meşhurdur. sitemizde bulunan oltu tesbih ürünleri erzurum oltusundan üretilmektedir. Oltu tesbih ürünleri erzurumlu tesbih ustamız tarafından özenle üretilmektedir. 

Gümüş tesbihler sizler tarafından beğeniliyor ve ilgi görüyorsa özel imalat gümüş tesbihler için bizleri arayınız. Gümüş tesbihler sipariş üzerine özel olarak üretilmektedir. Gümüş tesbih modelleri sizlerin isteği doğrultusunda imal edilecektir. Sitemizde gümüş tesbihler dışında gümüş tesbih modeli arıyorsanız size özel üretim yapabiliriz. 


Sitemizde satışa sunulan tesbihlerin tesbih özellikleri, üretilen malzemenin özelliklerini yansıtır. Yani kullanılan malzeme neyse o kaliteyi tesbih üzerinde

görürsünüz. Tesbih özellikleri hakkında sormak istediğiniz soruları cevaplamak isteriz. Sitemizde forum kısmında tesbih özellikleri olarak bilmek ve öğrenmek istediğiniz soruları cevaplıyoruz.tesbih gümüş,tesbih modelleri,tesbih oltu,tesbih çeşitleri,tesbih özellikleri

Top